• NAWILŻACZ POWIETRZA 2w1 OCZYSZCZACZ LW25 VENTA

Symbol: 7025500
1229.00
szt Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier DPD 0
Poczta Polska 13
Paczkomaty InPost 13
DPD Pickup odbiór w punkcie 13.69
Kurier Inpost 15
Kurier DPD (Pobranie) 20
Dostępność 100 szt
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 727 943 915

Zostaw telefon

NAWILŻACZ POWIETRZA 2w1 OCZYSZCZACZ LW25 VENTA

PODARUJ SOBIE I SWOJEJ RODZINIE LEPSZĄ JAKOŚĆ ŻYCIA

 

Podniebne loty dostarczą wam jeszcze większej radości, jeśli będą się odbywały w czystym, zdrowym powietrzu. Wypoczynek, myślenie o niebieskich migdałach czy bezcenne chwile spędzane z najbliższymi, także zasługują na odpowiednia atmosferę. Twój dom powinien być miejscem, w którym wszyscy czują się doskonale. Urządzenie Venta Original Airwasher wyjątkowo skutecznie polepsza jakość powietrza, nawilżając je i naturalny sposób wychwytując zawieszone w nim szkodliwe substancje. Wszystko bez pomocy skomplikowanej technologii. 

ŁATWA METODA ZAPEWNIENIA ZDROWEGO POWIETRZA W POMIESZCZENIU

Nigdy nie brakowało doskonałych powodów, by wybrać urządzenia z rodziny Venta Airwasher. Jednym z nich jest prostota działania, opierającego się na zasadzie odparowywania czystej wody nawilżającej powietrze przy jednoczesnym wychwytywaniu szkodliwych substancji, takich jak kurz domowy i pyłki roślin, przez wodę zgromadzoną w zbiorniku urządzenia.

 

Niezawodność

Aby cieszyć się doskonałą jakością powietrza, wystarczy napełnić urządzenie Original Airwasher świeżą wodą kranową. Dodając jeden z sześciu olejków zapachowych opracowanych przez Ventę można poddać się aromaterapii. W zależności od potrzeb olejki zapewniają różne doznania – od relaksu po ożywienie.

 

Łatwość czyszczenia

Wystarczy zdjąć jednym, prostym ruchem górną część urządzenia, w której umieszczone są elementy elektroniczne oraz wiatrak wraz z napędem. Zaleca się czyszczenie urządzenia co ok. 2 tygodnie. W tym celu należy wylać wodę, usunąć pozostałe na dnie osady i wypłukać wielotarczowe walce pod bieżącą wodą; na koniec wystarczy napełnić zbiornik świeżą wodą i bioabsorberem Venta. Tylko tyle. 

 

Prosta obsługa

Jeden włącznik/ wyłącznik, dwie lub trzy prędkości (w zależności od modelu), LEDowy wskaźnik pracy i automatyczne wyłączanie urządzenia przy zbyt niskim poziomie wody. To cała technologia, jakiej wymaga Original Airwasher, by zapewnić Ci świeże powietrze. 

ZALETY URZĄDZENIA: 

 • Zapewnia zdrowsze powietrze o optymalnej wilgotności 40-60 %
 • Higieniczny proces parowania na zimno bez udziału mat nawilżających i filtrów
 • Przystosowane do wody kranowej 
 • Zmniejszenie ilości pyłków i cząsteczek kurzu
 • W naturalny sposób eliminuje szkodliwe substancje, utrzymując zarazem wilgotność wnętrza na poziomie 40-60%
 • Trwałość i łatwość obsługi
 • Wyjątkowo ciche działanie

ZASADA DZIAŁANIA URZĄDZEŃ AIRWASHER

Urządzenia Aiwasher LW15 / LW25 / LW45 nawilżają i oczyszczają powietrze w pomieszczeniach jedynie za pomocą wody. Nie wymagają dodatkowych mat lub filtrów. Wielotarczowy walec obraca się w zbiorniku z wodą, która odparowuje z jego powierzchni, nawilżając powietrze. W tym samym czasie tarcze wychwytują szkodliwe substancje, takie jak kurz i pyłki roślin, które zostają następnie spłukane z ich powierzchni, by pozostać w urządzeniu. Parowanie na zimno uważa się za najlepszą i najbardziej higieniczną metodę nawilżania powietrza. Jest też najbardziej naturalnym sposobem na obniżenie poziomu zawartości szkodliwych substancji zawieszonych w powietrzu. Wystarczy wybrać jeden z trzech podstawowych, energooszczędnych modeli, dostosowanych do wielkości pomieszczenia.

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

 • MODEL: Original LW25
 • KOLOR: Białoszary
 • WIELKOŚĆ POMIESZCZEŃ: Do 40 m2
 • LEDowy WSKAŹNIK: Standard 
 • OCZYSZCZANIE WODY: Akcesoria 
 • TRYBY PRACY: 3
 • POZIOM HAŁASU: 24/34/44 dB(A)
 • ZUŻYNIE ENERGII: 3/5/8 W
 • POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA (max.): 7L
 • WYMIARY (dł. x szer. x wys.): 30 x 30 x 33 cm
 • WAGA: 3,8 KG

CZOŁOWĄ POZYCJĘ NA RYNKU ZAWDZIĘCZAMY JAKOŚCI

Firma Venta-Luftwäscher GmbH z siedzibą w Weingarten w Niemczech jest jednym z wiodących producentów bezfiltrowych urządzeń nawilżająco-czyszczących przeznaczonych do użytku w pomieszczeniach zamkniętych (według GfK, Panelmarkt, lipiec 2020 r.). Nasze produkty znajdują się na pierwszym miejscu w zestawieniach sprzedaży w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i Holandii. 

 

TAJEMNICĄ NASZEGO SUKCESU SĄ TRZY NIEPODWAŻALNE ZASADY:

 

UNIKALNE

Opracowana przez firmę Venta metoda nawilżania i jednoczesnego oczyszczania powietrza w pomieszczeniach za pomocą wody. Nasze dyski czyszczące, dzięki którym zbędne stały się wszelkie dodatki chemiczne. Podwyższona wydajność odparowywania wody, zapewniona przez konstrukcję naśladującą rozwiązania spotykane w przyrodzie.

PROSTE

 Urządzenia Venta są solidne, niezawodne, łatwe w obsłudze i czyszczeniu.

WYDAJNE

Dużą wagę przywiązujemy do zrównoważonego rozwoju, dlatego cała produkcja odbywa się w Niemczech. Starannie i odpowiedzialnie dobieramy surowce i opakowania. Nasze urządzenia projektujemy z myślą o niskim zużyciu energii. Praktycznie wszystkie komponenty, w tym obudowa, zrobione są z surowców nadających się do powtórnego przetworzenia. 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci