• NAWILŻACZ POWIETRZA OCZYSZCZACZ LW73 AREOSTYLE

Symbol: 3073400
2899.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier DPD 0
Poczta Polska 13
Paczkomaty InPost 13
DPD Pickup odbiór w punkcie 13.69
Kurier Inpost 15
Kurier DPD (Pobranie) 20
Dostępność 100 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 727 943 915

Zostaw telefon

NAWILŻACZ POWIETRZA OCZYSZCZACZ LW73 AREOSTYLE VENTA

 

ZERO TROSK. NATURALNY RYTM ŻYCIA.

Życie codziennie stawia przed nami bezustannie nowe wyzwania. Ciągle pochłaniają nas myśli o tym, co dzieje się tu i teraz, o przyszłości, rodzinie i o nas samych. Właśnie dlatego dom powinien być oazą spokoju, która pozwala zapomnieć o troskach codziennego życia i cieszyć się każdą chwilą. Dzięki wytwarzaniu korzystnej dla naszego zdrowia wilgoci oraz wychwytywaniu zawieszonych w powietrzu szkodliwych substancji nowy nawilżacz i oczyszczacz Venta AeroStyle wyjątkowo skutecznie poprawia atmosferę pomieszczenia. Co więcej, dzięki unikalnej stylistyce doskonale komponuje się z nowoczesnym wystrojem domu.

PURYSTYCZNA STYLISTYKA, CZYSTE POWIETRZE

Nigdy nie brakowało doskonałych powodów, by wybrać nawilżacze i oczyszczacze powietrza firmy Venta. Model AeroStyle dostarcza kolejnego, a jest nim wyjątkowe wzornictwo, które idealnie wpasowuje się we współczesną stylistykę i styl życia, wzbogacając wystrój wnętrz na całe lata.

 

Czytelny wyświetlacz

Przejrzyście zaprojektowany dotykowy wyświetlacz na górnej płaszczyźnie urządzenia AeroStyle składa się z cyfrowego wskaźnika i rozmieszczonych wokół niego ikonek, ułatwiających intuicyjne ustawianie parametrów pracy. Czytelne symbole pozwalają użytkownikowi kontrolować poszczególne tryby działania: cztery prędkości, pracę automatyczną, tryb nocny oraz gotowości. Aktualny poziom wilgotności w pomieszczeniu wyświetlany jest w środkowej części panelu. 

 

Zmiana barwy podświetlenia za pomocą aplikacji

Barwę światła, emitowanego przez listwę LED można dopasować do indywidualnych upodobań za pomocą aplikacji Venta. 

 

Płynne linie

Brak ostrych kątów i krawędzi. Projektując model AeroStyle odświeżyliśmy całkowicie charakterystyczne dla Venty żebrowania. Zawarta w poziomych liniach nowa estetyka nadaje urządzeniu opływowy kształt

 

Eleganckie podświetlenie

Nowoczesną stylistykę urządzenia AeroStyle podkreśla dodatkowo dyskretne, poziome oświetlenie, włączane i wyłączane przez użytkownika. Listwa LED emituje stałe światło podczas pracy urządzenia oraz sygnalizuje mruganiem niski poziom wody

ZALETY URZĄDZENIA:

 • Zapewnia zdrowe powietrze o optymalnej wilgotności 40-60 %
 • Higieniczny proces parowania na zimno bez udziału mat nawilżających i filtrów
 • Przystosowane do wody kranowej bez żadnych chemicznych domieszek
 • Zmniejszenie ilości pyłków i cząsteczek kurzu
 • W naturalny sposób eliminuje szkodliwe substancje, utrzymując zarazem wilgotność wnętrza na poziomie 40/60%
 • Dzięki specjalnemu dyskowi czyszczącemu Venta wymaga minimalnej obsługi
 • Cyfrowy higrostat monitoruje i kontroluje wilgotność względną 
 • Interaktywny ekran dotykowy
 • Ciche działanie
 • Opcjonalna aplikacja pozwalająca na zdalne sterowanie urządzeniem

 

Innowacyjne parowanie

Poszczególne tarcze, scalone w nowym dysku VentWave™ 3D, zbudowane są w oparciu o podpatrzoną w świecie przyrody konstrukcję aparatów szparkowych, występujących na dolnej powierzchni liści. Dzięki tysiącom niewielkich otworów proces parowania następuje znacznie wydajniej, niż przy zastosowaniu płaskich powierzchni (do powietrza uwalniana jest o wiele większa ilość molekuł wody, niż zostałaby odparowana z jednolitego dysku)

Dysk czyszczący zapewniający higienę

Nasz dysk czyszczący Venta redukuje do minimum potrzebę mycia urządzenia, zmiękcza wodę kranową i gwarantuje higieniczne nawilżanie, dzięki czemu zlikwidowano potrzebę stosowania dodatków chemicznych. Skuteczne połączenie trójwymiarowego dysku wielotarczowego z dyskiem czyszczącym jest unikalnym rozwiązaniem, opatentowanym przez firmę Venta

Aplikacja sterująca

Pracą urządzenia AeroStyle można sterować bezpośrednio za pomocą zainstalowanego w nim panelu lub montowanego opcjonalnie modułu WiFi/ WLAN. Do korzystania z niego wystarczy zainstalowana na smartphonie aplikacja Venta (darmowa na Android oraz iOS), pozwalająca zdalnie sprawdzić i ustawić nawilżenie pomieszczeń.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA OCZYSZCZANIA POWIETRZA

Nawet genialny wynalazek, jakim był pierwszy Airwasher zaprojektowany przez Freda Hitzlera, da się udoskonalić, kiedy do pracy przestępuje zespół doskonałych i oddanych sprawie konstruktorów. Opracowana dzięki ich wysiłkom innowacyjna, opatentowana technologia zastosowana w urządzeniu AeroStyle zapewnia szybsze * nawilżanie oraz wydajniejsze, osiągane naturalnymi metodami usuwanie szkodliwych substancji z powietrza. *W porównaniu z modelami Original LW45 lub Comfort Plus LW45.

 

Kontrolowany przepływ powietrza

Strumień powietrza przepływającego przez AeroStyle podlega skupieniu, co polepsza cyrkulację, minimalizuje turbulencje i przyspiesza nawilżanie. Dzięki temu rozwiązaniu szkodliwe substancje wytrącone z powietrza w pomieszczeniu kierowane są bezpośrednio na tarcze.

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY:

 • MODEL: AreoStyle LW73
 • KOLOR: Czerń sygnałowa
 • WIELKOŚĆ POMIESZCZEŃ: Do 70 m2
 • WSKAŹNIK LED: Niebieska wstęga świetlna 
 • INTERAKTYWNY WYŚWIETLACZ DOTYKOWY: Standard
 • STEROWANIE ZA POMOCĄ APLIKACJI: Moduł WiFi/WLAN (opcjonalny) umożliwiający również zmianę barwy oświetlenia
 • SENSORY POMIAROWE: Poziom nawilżenia 
 • OCZYSZCZANIE WODY: Standard
 • PRĘDKOŚCI: 4+automatyczna
 • POZIOM HAŁASU: ca. 24/36/44/50 dB(A)
 • ZUŻYCIE ENERGII: ca. 7/9/13/18 W
 • NAPIĘCIE: 220-240 V / 50-60 Hz
 • POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA (max.): 9L
 • WYMIARY (dł. x szer. x wys.): 42 x 29 x 54 cm
 • WAGA: 9,5 kg

CZOŁOWĄ POZYCJĘ NA RYNKU ZAWDZIĘCZAMY JAKOŚCI

Firma Venta-Luftwäscher GmbH z siedzibą w Weingarten w Niemczech jest jednym z wiodących producentów bezfiltrowych urządzeń nawilżająco-czyszczących przeznaczonych do użytku w pomieszczeniach zamkniętych (według GfK, Panelmarkt, lipiec 2020 r.). Nasze produkty znajdują się na pierwszym miejscu w zestawieniach sprzedaży w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i Holandii. 

 

TAJEMNICĄ NASZEGO SUKCESU SĄ TRZY NIEPODWAŻALNE ZASADY:

 

UNIKALNE

Opracowana przez firmę Venta metoda nawilżania i jednoczesnego oczyszczania powietrza w pomieszczeniach za pomocą wody. Nasze dyski czyszczące, dzięki którym zbędne stały się wszelkie dodatki chemiczne. Podwyższona wydajność odparowywania wody, zapewniona przez konstrukcję naśladującą rozwiązania spotykane w przyrodzie.

PROSTE

 Urządzenia Venta są solidne, niezawodne, łatwe w obsłudze i czyszczeniu.

WYDAJNE

Dużą wagę przywiązujemy do zrównoważonego rozwoju, dlatego cała produkcja odbywa się w Niemczech. Starannie i odpowiedzialnie dobieramy surowce i opakowania. Nasze urządzenia projektujemy z myślą o niskim zużyciu energii. Praktycznie wszystkie komponenty, w tym obudowa, zrobione są z surowców nadających się do powtórnego przetworzenia. 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci