• NAWILŻACZ POWIETRZA OCZYSZCZACZ LW25 COMFORT PLUS

Symbol: 7026400
1499.00
szt Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier DPD 0
Poczta Polska 13
Paczkomaty InPost 13
DPD Pickup odbiór w punkcie 13.69
L GLS 14.5
Kurier Inpost 15
L DPD 16.5
Kurier DPD (Pobranie) 20
L DPD pobranie 23.99
Dostępność 99 szt
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 727 943 915

Zostaw telefon

NAWILŻACZ POWIETRZA OCZYSZCZACZ LW25 COMFORT PLUS VENTA

 

LEPSZE POWIERZE, LEPSZE ŻYCIE

Każdy z nas chce jak najpełniej korzystać z życia i cieszyć się spokojnym, zdrowym snem, by w pełni sił rozpocząć nowy dzień. Dom powinien być miejscem, w którym możemy się wyłączyć i podładować baterie, czy to samemu, czy w otoczeniu rodziny. Urządzenie Venta Comfort Plus Airwasher zapewnia wyjątkowo skuteczną poprawę jakości powietrza w Twoim domu, wytwarza bowiem korzystną dla zdrowia wilgotność i w naturalny sposób redukuje obecność szkodliwych substancji. Do tego robi to z taką łatwością, że użytkownik nawet nie zauważa pracy urządzenia.

ŁATWA METODA ZAPEWNIENIA ZDROWEGO POWIETRZA W POMIESZCZENIU

Nigdy nie brakowało doskonałych powodów, by wybrać nawilżacze i oczyszczacze powietrza firmy Venta. Jednym z nich jest prostota działania, opierającego się na zasadzie odparowywania czystej wody nawilżającej powietrze przy jednoczesnym wychwytywaniu szkodliwych substancji, takich jak kurz domowy i pyłki roślin, przez wodę zgromadzoną w zbiorniku urządzenia.

 

Intuicyjny wyświetlacz dotykowy

Wystarczy dotknąć ikonkę, by włączyć lub wyłączyć urządzenie; prędkość obrotów regulują przyciski oznaczone symbolami „+” i „-”. Airwasher Comfort Plus można przestawić jednym dotknięciem na tryb nocny, w którym do minimum zredukowana jest jasność wyświetlacza i szybkość obrotów (urządzenie jest wtedy praktycznie niesłyszalne), lub automatyczny, który dopasowuje prędkość obrotów do aktualnego poziomu wilgotności. Dzięki tym rozwiązaniom obsługa urządzenia jest dziecinnie prosta, a wbudowany higrostat na bieżąco wyświetla i kontroluje poziom nawilżenia.

 

Łatwość czyszczenia

Górną część urządzenia, w której umieszczone są elementy elektroniczne oraz wiatrak wraz z napędem, zdejmuje się jednym prostym ruchem. Zaleca się czyszczenie urządzenia co ok. 2 tygodnie. W tym celu należy wylać wodę, usunąć pozostałe na dnie osady i wypłukać wielotarczowe walce pod bieżącą wodą; na koniec wystarczy napełnić zbiornik świeżą wodą i środkiem higienicznym Venta. Tylko tyle.

 

Niezawodność

Aby cieszyć się doskonałą jakością powietrza, wystarczy napełnić urządzenie Comfort Plus Airwasher świeżą wodą kranową. Dodając jeden z sześciu olejków zapachowych opracowanych przez Ventę można poddać się aromaterapii. W zależności od potrzeb olejki zapewniają różne doznania – od relaksu po ożywienie.  

ZALETY URZĄDZENIA:

 • Zapewnia zdrowe powietrze o optymalnej wilgotności 40-60%
 • Higieniczny proces parowania na zimno bez udziału mat nawilżających i filtrów
 • Przystosowane do wody kranowej
 • Zmniejszenie ilości pyłków i cząsteczek kurzu
 • W naturalny sposób eliminuje szkodliwe substancje, utrzymując zarazem wilgotność wnętrza na poziomie 40-60%
 • Cyfrowy higrostat monitoruje i kontroluje wilgotność względną 
 • Interaktywny ekran dotykowy
 • Trwałość i łatwość obsługi
 • Wyjątkowo ciche działanie

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA NAWILŻANIA POWIETRZA

Nawet genialny wynalazek, jakim był pierwszy Airwasher zaprojektowany przez Freda Hitzlera, da się udoskonalić, kiedy do pracy przestępuje zespół doskonałych i oddanych sprawie konstruktorów. Opracowana dzięki ich wysiłkom innowacyjna, opatentowana technologia zastosowana w urządzeniu Comfort Plus zapewnia szybsze * nawilżanie oraz wydajniejsze, osiągane naturalnymi metodami usuwanie szkodliwych substancji z powietrza. Specjalnie zaprojektowane dyski wielotarczowe VentWave 3D obracają się w zbiorniku z wodą, która odparowuje z ich powierzchni, nawilżając powietrze. W tym samym czasie tarcze wychwytują szkodliwe substancje, takie jak kurz i pyłki roślin, które zostają następnie spłukane z ich powierzchni, by pozostać w urządzeniu.

 

Innowacyjne parowanie

Poszczególne tarcze, scalone w nowym wielotarczowym dysku VentWave™ 3D, zbudowane są w oparciu o podpatrzoną w świecie przyrody konstrukcję aparatów szparkowych, występujących na dolnej powierzchni liści. Dzięki tysiącom niewielkich otworów proces parowania następuje znacznie wydajniej, niż przy zastosowaniu płaskich powierzchni (do powietrza uwalniana jest o wiele większa ilość molekuł wody, niż zostałaby odparowana z jednolitego dysku).

 

 Naturalna metoda oczyszczania powietrza

Urządzenia Aiwasher Comfort Plus LW25 i LW45 nawilżają i oczyszczają powietrze w pomieszczeniach jedynie za pomocą wody. Nie wymagają dodatkowych mat lub filtrów. Parowanie na zimno uważa się za najlepszą i najbardziej higieniczną metodę nawilżania powietrza. Jest też najbardziej naturalnym sposobem na obniżenie poziomu zawartości szkodliwych substancji zawieszonych w powietrzu

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY:

 • MODEL: Comfort Plus LW25
 • KOLOR: Świetlista czerń
 • WIELKOŚĆ POMIESZCZEŃ: Do 45 m2
 • INTERAKTYWNY WYŚWIETLACZ DOTYKOWY: Standard 
 • SENSORY POMIAROWE: Poziom nawilżenia 
 • OCZYSZCZANIE WODY: Akcesoria 
 • PRĘDKOŚCI: 3 + automatyczna
 • POZIOM HAŁASU: 24/34/44 dB(A)
 • ZUŻYCIE ENERGII: 3/5/8 W
 • POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA (max.): 7L
 • WYMIARY (dł. x szer. x wys.): 30 x 30 x 33 cm
 • WAGA: 3,5 KG

CZOŁOWĄ POZYCJĘ NA RYNKU ZAWDZIĘCZAMY JAKOŚCI

Firma Venta-Luftwäscher GmbH z siedzibą w Weingarten w Niemczech jest jednym z wiodących producentów bezfiltrowych urządzeń nawilżająco-czyszczących przeznaczonych do użytku w pomieszczeniach zamkniętych (według GfK, Panelmarkt, lipiec 2020 r.). Nasze produkty znajdują się na pierwszym miejscu w zestawieniach sprzedaży w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i Holandii. 

 

TAJEMNICĄ NASZEGO SUKCESU SĄ TRZY NIEPODWAŻALNE ZASADY:

 

UNIKALNE

Opracowana przez firmę Venta metoda nawilżania i jednoczesnego oczyszczania powietrza w pomieszczeniach za pomocą wody. Nasze dyski czyszczące, dzięki którym zbędne stały się wszelkie dodatki chemiczne. Podwyższona wydajność odparowywania wody, zapewniona przez konstrukcję naśladującą rozwiązania spotykane w przyrodzie.

PROSTE

 Urządzenia Venta są solidne, niezawodne, łatwe w obsłudze i czyszczeniu.

WYDAJNE

Dużą wagę przywiązujemy do zrównoważonego rozwoju, dlatego cała produkcja odbywa się w Niemczech. Starannie i odpowiedzialnie dobieramy surowce i opakowania. Nasze urządzenia projektujemy z myślą o niskim zużyciu energii. Praktycznie wszystkie komponenty, w tym obudowa, zrobione są z surowców nadających się do powtórnego przetworzenia. 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci